+420 725 141 063
info@hychkareality.cz

BLOG

Dohoda o podmínkách prodeje
Alexandr Hychka 10. září 2018

Jak by měl realitní makléř fungovat? Hlavní problémy, které budou důležité pro prodávajícího a kupujícího.

Realitní služby: důvěra a kontrola
Alexandr Hychka 11. září 2018

Průměrný člověk na ulici reaguje ve většině případů negativně, když někdo prodává svůj majetek a vydělává na něm. Stalo se tak, že pojem "služby v oblasti nemovitostí" často způsobuje negativní sdružení.

Plná a komplexní podpora prodeje domů
Alexandr Hychka 12. září 2018

Nákup a prodej domů je spojena s návrhem smlouvy a dalších souvisejících dokumentů. Kompetentní právní podpora transakce je zárukou míru a nedostatku problémů s novými vlastníky v budoucnu.

Odborné hodnocení nemovitostí
Alexandr Hychka 13. září 2018

Při provádění transakcí s nemovitostmi je velmi důležité provést řádné posouzení objektu. Certifikovaný odhadce naší agentury je připraven pro vás profesionální hodnocení hodnoty jakéhokoliv předmětu. Kontaktujte nás, můžete si být jisti, že váš byt, dům, chalupa nebo komerční nemovitost ocení rychle, přesně a efektivně.

Co potřebujete vědět před pronájmem komerčních nemovitostí
Alexandr Hychka 14. září 2018

Jednou z činností agentury je pronájem komerčních nemovitostí. Pomáháme všem soukromým klientům a společnostem k pronájmu nebytových prostor (kanceláří, skladů, obchodů) v Praze.

Ceny apartmánů v Praze
Alexandr Hychka 15. září 2018

Na této stránce vidíte statistiky, které provádíme od roku 2000. Tyto údaje nám umožňují zjistit, jak se změnily náklady na jednopokojový byt v Praze nebo jiné bydlení v hlavním městě, v jakých obdobích dosáhlo maxima a kdy bylo minimální.

Prodej bytu krok za krokem: nuance, výdaje, seznam požadovaných dokumentů
Alexandr Hychka 16. září 2018

Prodej nemovitostí, jako nákup, není snadný proces, který vyžaduje čas, peníze a zdravé nervy. S ohledem na skutečnost, že v naší zemi zákony, rysy a postupy různých operací se často mění - stojí za přípravu na prodej bydlení.

13 fatálních chyb při koupi bytu
Alexandr Hychka 17. září 2018

Jaké chyby často dělají kupující bytů a jak to ohrožuje? Pokud většina prodejců riskuje prodat svůj majetek příliš dlouho a ztratí některé z možných zisků z prodeje, pak některé chyby ohrožují kupující se ztrátou jak peněz, tak nemovitostí. Zvažte podrobněji, jaké chyby.

Nemovitosti v České republice: obtíže jsou kompenzovány ziskem
Alexandr Hychka 17. září 2018

Dnes můžeme koupit nemovitost pouze pro právnickou osobu, která byla otevřena v České republice. Ve skutečnosti není tento postup komplikovaný - trvá to asi dva až tři týdny a stojí méně než 2 tisíc eur. Kromě toho může být společnost otevřena v České republice av neprítomnosti, zatímco v jiné zemi.

1 2 3