Reference

Většina z nás se v životě potká s prodejem nemovitosti. Ať už v rámci dědictví, zvětšováním vlastního bydlení při rozrůstání rodiny, investičním záměrem nebo prostě jen vedením osudu. Jsem přesvědčen, že kdyby ti, kteří se rozhodnou nemovitost prodat sami, předem věděli, co všechno se skrývá v procesu realitní transakce, tak by málokoho napadlo, se o to bez odborné asistence, vůbec pokoušet. Na pana Hychko, jsem se dostal na doporučení. Na doporučení někoho, komu opravdu věřím a to pro mě mělo váhu. Na první schůzce mě pan Hychka přesvědčil o tom, že ví o čem mluví a hlavně mi s ním bylo lidsky fakt dobře a věděl jsem, že s tim panem se chci ještě vidět nebo spíše vídat další 4 měsíce az půl roku, než to celé proběhne. A takto dlouho to celé může trvat a opravdu trvá i pokud se nemovitost prodá dost rychle od uvedení do prodeje. Je to proces, který má své logické časové posloupnosti. První zkušenost s prodejem bytu byla skvělá a dost možná i proto, že jsme měli v makléře absolutní důvěru a spolupracovali jsme maximálně aby vše klaplo, tak vše proběhlo nejlépe jak mohlo. Věděl jsem, že jsme se potkali s realitním profesionálem. Prodali jsme za maximální cenu a bylo to pro nás bezstarostné, tedy přesně takové, jaké jsme to chtěli. Dobře odvedená práce realitního makléře pana Hychky, budu se na vás obracet dal i doporučovat vás všem svým známým.

Roman Kucenko

Обратился к Александру с просьбой помочь сдать мою квартиру в Праге. Пришел, сделал фото, на следующий день привел 3 клиентoв на просмотр, выбрали одного. Все заняло два дня, всю документацию риэлтор взял на себя, мне нужно было только передать ключи. Спасибо!

Oleksiy Dolzhykov

Working with Hychka Reality was great. We found a nice flat in less than 7 days. The process was incredibly easy and Hychka Reality was very responsive and thorough.

Diana Solo

Pán Hychka bol veľmi ochotný. Chcela by som sa mu poďakovať za jeho priateľský prístup, rýchle a profesionálne jednanie. 100% doporučujem.

Zuzana Kabzanová

Pronajel jsem byt přes pana Hyčka, rychle a sklvěle jednaní, rychle našel klienty, takže žadny problem, a rozhodně doporučují.

Andrey Ilyukhin

Rychle jednani, najednou nekolik nabidek. Pan je velmy flexibilny a hned rozumi co je presne potreba za byt. Nasel jsem byt v zadane lokalite za jeden den. Doporucuji!

Oktay Sadirkhanov